کوچینگ تخصصی تحصیلی و شغلی

کوچینگ تخصصی تحصیلی و شغلی

تاریخ شروع: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدرسه کسب و کار دانشگاه علامه طباطبایی

جزئیات مهلت ثبت نام قیمت (تومان) تعداد

لیزر کوچ 20 دقیقه ایی

کوچینگ 20 دقیقه ایی
۱۳۹۸/۰۳/۳۱ رایگان
اتمام مهلت بلیط

جلسه کامل کوچینگ (یک ساعته )

کوچینگ برای هر جلسه
۱۳۹۸/۰۳/۳۱ 180000
اتمام مهلت بلیط

حذف کد تخفیف

کوچینگ تخصصی تحصیلی و آموزشی  با همکاری دانشگاه علامه باطبایی ، وب سایت کی ورک و انجمن کوجینگ icf  در اتاق ارتباط با صنعت اقدام به برگزاری جلسات کوچینگ نموده است این جلسات با عنوان لیزر کوچینگ یا کوچینگ سریع در 20 دقیقه برای هر نفر برگزار می شود که با ثبت نام پلن اول می توانید وقت شرکت در این جلسه را رزرو کنید . 

همچنین در صورت نیاز به جلسه کامل یک ساعت و نیم می توانید پلن دوم را خریداری نمایید . 

کوچینگ چیست ؟

بیل گیتس مدیرعامل مایکروسافت، اریک اشمیت مدیر عامل گوگل، تونی رابینز مربی افسانه ای و خیلی افراد موفق و مشهور دیگر سیرینا ویلیامزتنیسور مشهور، اوپرا وینفری غول بزرگ رسانه، دارن هاردی مدیر مجله موفقیت، مایکل گربر مدیر افسانه‌ای همه صحبت از کوچینگ می کنند. این افراد اشاره می‌کنند که، همه نیاز به کوچ یا مربی دارند، و اذعان می‌کنند که، خودشان در مسیر رسیدن به موفقیت، از مربی استفاده کردند.

کوچینگ یعنی چه؟ وقتی صحبت از کوچینگ و مربیگری می‌کنیم دقیقا به چه چیزی اشاره می کنیم؟ کوچینگ یک صنعت، مهارت و حرفه جدیداست که، در چند دهه اخیر رشد بی سابقه ای در عرصه جهانی داشته است و افراد بسیار موفق همانطور که می دانیم، از کوچ ها و مربی های حرفه ای برای رسیدن به اهدافشان و حل چالش‌هایشان استفاده می‌کنند.

  • فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF)، که یکی از بالاترین مراجع کوچ های حرفه ای در جهان است، می‌گوید: کوچینگ یک رابطه شراکت بین مربی و مراجع که در نتیجه آن، مراجع فکرش به کار می افتد و خلاق تر می شود تا توانایی فردی و حرفه ای اش را شناسایی کند و حاصل آن این است که، توانمندی خود را در حیطه های مختلف به حداکثر می رساند
  • بیش از ۴۰٪ از شرکت های Fortune 500 از کوچینگ کسب و کار استفاده می کنند. کوچینگ کسب و کار فقط برای تازه کارآفرینان نیست. حتی شرکت های بزرگ و افرادی که دارای MBA هستند از کوچینگ کسب و کار استفاده می کنند.
  • کوچینگ در مورد یاد گرفتن است و نه آموزش دادن. کوچ‌ها معلم نیستند آنها می توانند چیزهای بسیاری به شما یاد دهند، اما کار آنها این  نیست که به شما آموزش دهند که چگونه کسب و کارتان را راه بیندازید . آنها ممکن است بهتر از مشتری نحوه‌ی انجام کارها را ندانند.
  • طبق آمار فدراسیون جهانی کوچینگ؛ ٪۹۹ از مشتریان کوچینگ، از داشتن کوچ در کنار خود رضایت داشته اند.